Haberler

En çok tercih edilen sanayi tekerleği

Sanayi alanlarında kullanılması için üretilen tekerleklerde çok daha fazla kriter gözetilmektedir. Nem, ısı ya da ağır yüklere karşı daha dayanıklı ve sorunsuz kullanım sunması için tekerlekler çok daha dayanıklı maddelerden üretilmektedir. Sanayi alanında kullanılmak için yeni bir tekerlek satın almak isteyenler en çok tercih edilen sanayi tekerleği modellerine göz atabilir.

Haberler

Sanayi tekerleklerinde kullanım alanına göre farklılıklar bulunmaktadır ve bu nedenle satın almadan önce kullanım amacı göz önünde bulundurulmalıdır. Sabit, döner gibi farklı tip tekerleklerin hemen her biri için zengin seçeneklerin yer aldığı Tekerteker.com’da kullanım amacını belirledikten sonra ihtiyaçlara göre tekerlek seçimi oldukça kolaydır.

En çok tercih edilen sanayi tekerleği hangisi?

Zet 4’lü rulmanlı termoplastik döner frenli teker sanayi tekerlek modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Rulman sistemi ile kolay bir şekilde hareket yeteneğinin kazandırıldığı tekerlek, üstelik döner olması sayesinde de hareket kabiliyetini artırmaktadır. Alanın sınırlı olduğu işletmelerde dahi bu tekerlek modelleri ile büyük ve yüksek eşyalar kolayca taşınabilmekte ve hareket ettirilebilmektedir. Tekerleğin dönerli olmasının yanı sıra tekerleklerde kullanılan fren sistemi de eşyaların sabitlenmesi ve hareket etmek istenmediği durumlarda işlevsel bir özellik sunmaktadır.

Bu modelin yanı sıra kategori dahilinde ağır yük tekerleği olarak da yüksek taşıma kapasitesine sahip modeller bulunmaktadır. Eğer alacağınız tekerlekteki en önemli gereksinim ağır yüklerin taşınması ise mutlaka ağır yük sanayi tekerleği modellerine göz atmalısınız.

Kauçuk, döküm, rulmanlı, yaylı, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olma gibi farklı kategoriler altında üretimi yapılan ve Tekerteker.com güvencesi ile satışa sunulan sanayi tekerlek modellerinde beklentilerinize uygun bir model bulmanız oldukça kolay. Hemen sanayi tekerlek modellerine göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza göre sepetinize oluşturarak siparişinizi verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu