Film ve Dizi

Netflix Kimya Türk Yapımı Film Konusu

Dünyanın en çok tercih edilen dizi ve film izleme platformu olan Netflix’in Ekim ayı içerisinde izleyiciler ile buluşturacağı programlar açıklandı. Özellikle de Netflix üzerinde yer alan Türk yapımlarına olan ilginin her geçen gün artmasından sonra 18 Ekim’de yayınlanacak olan “Kimya “ filmi hakkında bilgi sunalım.

Kimya Konusu Nedir?

İstanbul gecelerinde iki yabancı kişinin kendilerini aramasını konu olarak alan bu filmin oyuncu kadrosunun yine tanıdık isimlerden oluştuğunu belirtelim. Özellikle kalabalık İstanbul gecelerinde yalnız olduklarını düşünen iki kişinin tesadüf olarak karşılaşması ve birbirlerine güvenmeye başlamasından sonra başlarından geçen eğlenceli anlar konu alınmaktadır. İki yabancının benliklerini aramaya başlamasını konu alan Kimya filminin gösterime girmesinden sonra nasıl bir ilgi göreceği ise merak edilen konuların başında gelmektedir.

Diğer, Dizi ve Film Haberleri

Netflix Kimya Oyuncu Kadrosu

Uzun süredir ekranlarda yer alan Levent Üzümcü , Set Sanat ve Melisa Şenolsun filmin başrol oyuncuları arasında yer almaktadır. Netflix üzerinde yer alan Filmler kategorisinde Drama filmleri arasında yer alan Kimya ezber bozan bir film olarak göze çarpmaktadır.

Netflix Kimya Ne Zaman Yayında?

Oyuncu kadrosu ve filmin içeriğinin açıklanmasından sonra 18 Ekim tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan bu filmi yayına girdiği anda izlemek için “Bana Hatırlat“ butonuna basarak yayına girdiği anda sizlerde izleyebilirsiniz. Netflix ile ilgili yeni çıkacak olan yayınları siz değerli okurlarımıza açıklamaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu