Genel Kültür

Aslan Burcu Ve Taşları

Aslan burcu yöneticidir ve her şeyin hakimi olmak isterler. Önderlik ruhunda olan aslan burcunu taşımak gerçekten çok zordur. Organizasyon fikirleri çok güçlüdür ve onlar için olmaz diye bir kelime yoktur. Başkalarına yardım etmeyi amaç edinmiş aslan burcu çok cömerttir. Bazen bu duyguları yaşamak kendisine bile ağır gelen aslan burcu dürüst ve merttir. Çok güçlü olan aslan burcu, herkesin bu gücü fark etmesi için çalışırlar. Kesinlikle baskıya maruz kalmak istemezler ve bunun için tüm güçlerini kullanırlar. Aslan burcu gururlu ve alıngandır. Fikirlerine değer verilmesinden hoşlanırlar.


Aslan burcunun da fiziksel olarak rahatsızlanmaya maruz kaldığı zayıf noktaları vardır. Özellikle boğaz enfeksiyonu ve tiroid bezi enfeksiyonlarının giderilmesi için faydalı olacak taşlar mevcuttur. Kehribar taşının bu hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Roma döneminde oldukça yaygın olarak kullanılan kehribar taşı günümüzde de tavsiye edilmektedir. Duygusal anlamda da dengeleyici olması açısından Kristal Kuvars, negatif enerjiyi atmanızı sağlayacaktır. Pozitif enerjiyi harekete geçirerek aktivite eder ve olumlu düşüncelerinizi açığa çıkarır.

Oniks taşı da konsantrasyon güçlüğü yaşayan aslanların, dikkatini toplamasına yardımcı olur. Gelecek için kaygılanan aslanların daha dengeli olmasını sağlar. Sitrin bir çok hastalığın oluşumuna engel olur böbrek, kalp ve ciğerler açısından tedavi edici etkisini gösterir. Ayrıca kendine olan güveni güçlendirir ve evrensel güç sağlar. Turmalin hormon sisteminin dengelenmesin de yardımcı olacak taşlardan biridir. Olumsuzluklara karşı gücünüzü artırır ve daha dikkatli olmanızı sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu