Haberler

Karınca Çiftliğim Tekrar Açıldı mı? Elrean Kimdir ?

Uzun bir süre ardından binlerce aktif hobicinin takip ettiği Karınca Çiftliği uzun bir süre yasal sebepler ile yayınlarını durduran bir çoğumuzun onu Elraen nicki ile Twich ve Youtube Kanalından tanıdığımız Tuğkan Gönültaş Kimdir? Kaç Yaşında? Nerede Yaşıyor? ve en önemlisi Karınca Çiftliği Kanalını Tekrar Aktif Halemi Getiriyor sorularınızı bu yazımızda cevaplayacağız.

Haberler
Tuğkan Gönültaş Kimdir

Elraen Tuğkan Gönültaş Kimdir?

Tuğkan Gönültaş, 1987 yılında İstanbul’da doğdu ve bu yıl 34 yaşında. Yeditepe Üniversitesi’nde endüstriyel ürünler ve tasarım eğitimi aldıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Bir yıl sonra askerlik görevine başlamak için Türkiye’ye döndü. Görevi tamamladıktan sonra Eightborn adında bir giyim markası kurdu.

İlk olarak YouTube kanalı “Karınca Çiftliğim”de video çekmeye başladı. Hayatında hayvan sevgisine büyük önem veren Tuğkan Gönültaş, daha sonra Twitch’te canlı yayın yapmaya başladı. Elraen’in yüksek kaliteli içeriği her gün hayranları kendine çekiyor.Twitch hesabının 100.000’den fazla abonesi var, Karınca Çiftliğim 583.000 abonesi var ve Elrean Youtube kişisel kanalının 1.12 milyon abonesi var. Elraen’in Instagram hesabının 1 milyon takipçisi ve elraen Discord sunucusunda birçok oyuncusu bulunuyor.

Tuğkan Gönültaş Elraen kaç yaşında?

1978 yılında İstanbul’da doğdu ve şu anda 35 yaşındadır.

Tuğkan Gönültaş Elraen ne iş yapar?

Askerlik sonrası kurduğu tekstil markası Eightborn ile iş yapıyor. Ayrıca Youtube’a video yüklerken Twitch platformunda da canlı yayın yaparak geçimini sağlıyor. O sırada oyunculuk ve drama da okudu.

Haberler
Karınca Çiftliğim Forum

Karınca Çiftliğim Tekrar Açılıyor mu?

Tuğkan Gönültaş (Elraen) Twich yayınlarında son zamanlarda Karınca Çiftliğim hakkında yeniden konuşmalar açılıyordu ve aradan kısa bir süre sonra ilk videosunu paylaştı ve 2 videosu ile yeni teçhizatlar alarak eskisi gibi samimi bir kanal olarak video ve Karınca Çiftliğim için twich yayınları yapacağına dair ufak bilgiler geçti, aynı zamanda eski forum sitesi karincaciftliğim.com ‘da bugün itibariyle ekibi ile aktif hale getirdi. Elraen’in bir sıkı takipçisi olarak bizde oldukça mutluyuz.

Karınca Çiftliğim Forum

https://karincaciftligim.com/

Karınca Çiftliğim Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/c/Karincaciftligim

Umarım Emeklerinin Karşılığını Fazlasıyla Alırsın Güzel İnsan…

Karınca Çiftliği Nasıl Yapılır?

Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu