Haberler

Kirman Belazur Resort & SPA Nasıl Bir Oteldir?

Bu yaz nerede tatil yapacağım diye düşünüyorsanız size Belek’i öneriyoruz. Belek denildiği zaman akla ilk olarak golf sahaları gelir. Türkiye’nin ünlü isimlerinin dahi golf oynamak için Belek’e geldikleri bilinir. Geniş spor seçenekleri ile fark yaratan Belek; bilhassa 2010’lu yıllarla beraber hem yerli hem de yabancı turistlerin gözdesi olmayı başarmıştır.

Belek’in öne çıkan bir diğer özelliği de otelleri! Kirman Belazur Resort & SPA; Belek’in en iyi otelleri arasındadır. Otel hakkındaki tüm ziyaretçi yorumlarının olumlu olması ciddi bir avantajdır. Bir başka deyişle, insanlar; akıllarında herhangi bir soru işareti olmadan bu otelde kalabilirler.

Kirman Belazur Resort & SPA Neler Vaat Eder?

Belek Boğazkent sahilinde yer alan bir oteldir. Beş yıldızlı olduğunu söylemek gerekir. Antalya sınırları içerisindeki birçok otel gibi ultra her şey dahil konseptine sahiptir. Otel ziyaretçilerinin yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarındadır. Denize sıfır bir otel olmakla beraber sahili ve iskelesi ile de dikkat çeker. Yenilenmiş yiyecek içecek konsepti ile farkını ortaya koyar. Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de uygun bir oteldir. Çocuk kulübü, çocuk havuzu ve su kaydırağı gibi seçenekler ile çocukları memnun etmesini bilir. Ayrıca, otel ziyaretçilerinin çok sayıda aktiviteyi yapmasını mümkün kılan geniş bir bahçesi mevcuttur. Son olarak, otelin Akdeniz esintileri taşıyan restoranlarının da övgüyü hak ettiğini söyleyebiliriz.

Kirman Belazur Resort & SPA; açıldığı günden bu yana fark yaratan bir otel olmayı başarmıştır. Çok sayıda ödül alarak adından ülke çapında bahsettirmiştir. Otelin oda seçenekleri de dikkat çekicidir. Tıpkı diğer Kirman otellerinde olduğu gibi bu otelin de standart oda alternatifi göz doldurur. En çok üç kişinin konaklayabileceği bu odada ücretsiz internet imkanı da yer alır. Ayrıca, standart oda; çift kişilik tek yatak ve tek kişilik küçük bir yataktan oluşur.

Haberler
Kirman Belazur Resort

Neden Bu Oteli Tercih Etmelisiniz?

Kirman Belazur Resort & SPA; iyi bir otelde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde taşır. Standart oda alternatiflerinin yanı sıra aile odası ve standart deniz manzaralı oda seçenekleri vardır. Hatta, otelin bünyesinde 466 standart, 140 deluxe oda, 81 aile ve beş engelli oda yer aldığını ifade edebiliriz.

Otelin restoran ve barları ve övgüyü hak eder. Üç öğün yemeği açık büfe olarak sunan ana restoranın yanı sıra balık restoranı, Turca restoran, Cactus restoran, snack restoran, Lavanda restoran ve pastane olmak üzere farklı yeme içme alternatifleri de mevcuttur. Bunun yanı sıra, disko bar, signature lobby bar, clark gable bar ve pool bar olmak üzere dört farklı bar seçeneğinin olduğunu ifade etmeliyiz.

Kirman Belazur Resort & SPA; ayrıcalıklı bir hizmet almak isteyenler için en uygun adrestir. Rezervasyon yaptırmak için geç kalmayın!

Güncel makalelerimize buradan ulaşabilirsiniz. Bilgikap.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu