Teknoloji

Online Para Gönder Hızlı Para Yollama

En hızlı ve kolay para gönderme ile en iyisi Payfix olmaya devam etmekte para aktarma bizim işimiz!

Payfix Para Transferi Online Hızlı Para Gönderme

Payfix ile transfer kolayca yapılan bir işlemdir ve kişiler güvenle hesaplar arası para transferi yapabilir. Hesaplar arası para transferi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Hesap aktarımına yetecek kadar bakiyenin hesapta yer alması gerekir. Normal banka transferlerinde de olduğu gibi bu cüzdan için de aynı kota geçerlidir. Kişinin hesabında yeterli tutar yok ise para transferi sağlanamaz. Payfix dijital cüzdan olarak kullanılmaya başlanan güvenli bir transfer yöntemidir.

Payfix Para Transferi Kaç Gün Sürer?

Payfix para transfer süresi için beklenmesine ve zaman kaybedilmesine izin vermeyen bir sisteme sahiptir. Yeni nesil bankacılık sistemleri arasında yer alan firma aracılığı ile hızlı para transferi yapılmasına izin verilir. Hesaptan transfer işlemi onaylandıktan sonra aynı gün ve saat içerisinde para transfer işlemi tamamlanacaktır.

Teknoloji

Payfix Para Transfer İşleminden Para Alınır Mı?

Payfix para transferi kesintisi yüzdelik dilimler olarak belirlenmiştir. Cüzdan sisteminde birçok işlem ücretsiz olmasına rağmen yapılan bazı işlemlerden de ücret alınmaktadır. Para transferi için ana hesap üzerinden %5’lik bir kesinti yapar. Gönderilen tutarın yüzde 5’i cüzdana transfer esnasında ödenir. Yeterli bakiye yok ise bu durumda cüzdan tarafından transfer işlemi onaylanmayacaktır. Dijital cüzdan olarak güvenle kullanılan ve para çekme ve para yatırma gibi işlemlerden ücret kesintisi yapmayan bir sistemdir.

Payfix Para Transferi Başkasının Hesabına Yapılır Mı?

Payfix her hesaba para transferi yapılmasına izin veren bir sistem değildir. Cüzdan tarafından yapılan para transferi sadece aynı cüzdan hesabı olan kişilere yapılabilmektedir. Bir kişi kendi hesabından istediği Payfix hesabına para aktarımı yapabilir. Farklı bankalara para transferi yapma konusu ise şu an için firmanın geçerli kıldığı bir durum değildir.

Payfix Para Transferi 7/24 Yapılır Mı?

Payfix hafta sonu para göndermek isteyenlerin de yanında olan bir sisteme sahiptir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz para transferi yapılmasına izin verilir. Cüzdan, para transferi yapmak isteyen kişilere kesintisiz hizmet sunar.

Payfix Hesabına 7/24 Para Yüklenir Mi?

Payfix hesabına para yüklemek için kullanılan yöntem havaledir. Havale ile hesabınıza hızlı para yollamak yani yüklemek hem ücretsiz hem de sınırsızdır. Gönderilen para için bir sınırı olmayan cüzdan, ayrıca 7 gün 24 saat boyunca hesaba para yüklenmesine izin verir.

Payfix ile Fatura Ödenir Mi?

Payfix fatura ödemek için de gerekli altyapı çalışmalarını tamamlamıştır. Cüzdan ile online fatura ödemek artık mümkün olan bir işlemdir. Bu cüzdan ile su, doğal gaz ve elektrik başta olmak üzere birçok fatura ödenebilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta cüzdan üzerinden fatura ödemesi yaparken 4 Türk lirası kesinti yapıldığıdır. Dijital cüzdan uygulaması her fatura için en düşük 4 Türk lirası olacak şekilde para kesintisi yapar.

Diğer bir yazımızda ise mobil pos hakkında detaylı bilgiler verdik mobil pos buradan inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu