Teknoloji

Online Para Gönder Hızlı Para Yollama

En hızlı ve kolay para gönderme ile en iyisi ininal olmaya devam etmekte para aktarma bizim işimiz!

Online Para Gönder Hızlı Para Yollama

Para gönderme işlemi için ücret kesintisi olmaksızın her işleminiz gerçekleştirilebilirsiniz. Dijital alışveriş için gerekli olan para transferleri noktasında en iyi olanakları sunabilme garantisi ile sizlerle olan ininal.com aynı zamanda kendi kartı ile de alışveriş yapabilme imkanı da sunabilmektedir. Akıllı ödeme teknolojileri ile bilinen Birleşik Ödeme yönteminin kullanıldığı saat ve ödeme yöntemi kısıtlaması olmaksızın günün her saati banka farkı olmadan aktarım yapılabilmektedir.

Tüm kullanıcıların hayatını kolaylaştırma etkisi ile oluşturulan ve basit bir sistem ile ilerleme sağlayabilme olanağı sunan ininal kartta alışveriş noktasında kullanabileceğiniz son derece avantajlı bir karttır. Bakiye yüklemesi yapabileceğiniz bu kart ile oyun siteleri, online alışveriş ve para transferleri de yapılabilmektedir.

Teknoloji

ininal Kart ve Para Gönderme

Para gönderme işlemleri ve bir çok alışverişte kolaylıkla kullanabileceğiniz ininal karta başvuru yaparak kolaylıkla üye olabilirsiniz. Bu uygulama ile sizlere bir çok kapı kolaylıkla açılacaktır. Her alışverişte temassız özelliği ile kullanabileceğiniz bu karttan aynı zamanda para transfer işlemleri de yapılabilmektedir. Her yerde geçerli olan ve size kart aidatı ve faizli işlem gibi uygulamalar ile zarara uğratmayacak olan bu kartı kolaylıkla temin edebilir ve anında bakiye yüklemesi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefondan para transferi, bilgisayar, tablet her ne noktada iseniz ve hangi teknolojik cihazı kullanıyorsanız rahatlıkla para aktarım hizmeti yapabileceğiniz ve kart üzerinden alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan ininal kart ile güvenli ve hızlı işlemler gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

ininal.com tarafından sunulan kart hizmeti olan bu uygulama ile banka hesabı açtırmadan ya da kredi kartı kullanmadan para aktarımları, alışveriş ve hatta oyun hesaplarına yüklemeler yapabilir ve aktif olarak sürekli işlem yapabilirsiniz.

Ayrıca ininal cüzdan hesabı açtırarak, aktif şekilde kullanabileceğiniz bu cüzdan hesabı üzerinden de günün her saati işlem yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabileceğiniz tüm para aktarım hizmetleri için ininal.com sizlere destek sağlayabilecek alt yapıya sahip bir işletmedir.

 

Günün Her Saati Para Transfer İşlemi

Gün içerisinde hangi saat olursa olsun anında para gönderme işlemi yapabileceğiniz uygulamamız ile mesai kavramı artık ortadan kaldırılmaktadır. Mobil ya da online işlem olanağı ile nerede olursanız olun bir kaç tık ile kolay işlem sağlayabilme olanağı sunan para transferleri mümkün olacaktır. Ayrıca işlem ücreti ödemeden kolaylıkla sağlayabileceğiniz EFT, havale ve kart ödemeleri ile de hayatınıza kolaylık sağlayacak dokunuşlar gerçekleştirmekteyiz. Farklı bankaya transfer işlemi ya da farklı günde transfer, hafta sonu farkı olmadan kolaylıkla para aktarım hizmetleri yapabileceğiniz ininal.com ile yurt içi, yurt dışı para transferleri için son derece ideal bir hizmet alabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Ayrıca şirketler kurumsal firmalar için sanal pos çözümleri bu bağlantıda, ininal sanal pos hizmeti ve detayları.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu