Teknoloji

Exxen birden fazla ekranda izleme, Exxen Ticari Paketler Ne Kadar?

Bu sezon Şampiyonlar Ligi – UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarının yayın haklarını eline alan Exxen Spor paketini birden fazla ekranda izleme imkanı var mıdır?

Özellikle de ticari paket olarak sunduğu hizmetler kapsamında kullanıcılarına birden fazla izleme imkanı sunan Exxen hakkında en çok merak edilen detayları açıklamak istiyoruz.

Exxen Spor Paketi Ne Kadar? Konumuz ilginizi Çekebilir.

Exxen Ticari Paketler Ne Kadar?

3 farklı türden ticari paket sunan Exxen’in paket içerikleri hakkında bilgiler sunalım.

Teknoloji

5 cihaz ile kullanım

Exxen birden fazla ekranda izleme, 5 Cihazlı Exxen Kullanım paketi bulunan Exxen üzerinde sezonluk şekilde üye olmak istediğiniz zaman 949 TL ücret ödeyerek bu paket içeriğini alabilirsiniz. Kredi kartına 12 ay taksit imkanı ile sunulan bu hizmeti aldığınız zaman aynı anda 5 kişi aynı anda izleme şansını yakalamış olacaksınız.

3 cihaz ile kullanım

3 farklı cihazdan aynı anda kullanmak istediğiniz zaman ise üç cihazlı kullanım paket içeriğini satın alabilirsiniz. Bu paket içeriğin reklamsız ve sezonluk paket fiyatının ise 649 TL olduğunu belirtelim. Kredi kartına eşit 12 taksit imkanı sunulan bu paketi de dilerseniz alabilirsiniz.

Tek cihaz ile kullanım

Exxen Spor paketini tek bir cihaz üzerinden almak istediğiniz zaman ticari olarak ödeyeceğiniz rakamın 299 TL olduğunu belirtelim. Bu paket içeriğini aldığınız zaman ticari olarak tek cihaz üzerinden izletme imkanınız olacaktır.

Bu belirttiğimiz paketlerin fiyatının sezonluk olduğunu ve daha önce ki yayın yapan kuruluşlara göre oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunulduğunu belirtelim.

Ticari paket dışında alınan paketler tek bir ekran üzerinden birden fazla kişinin izleme şansı yoktur. Bunun sadece spor müsabakalarında geçerli olduğunu diğer programlarda aynı anda izleme şansınızın olduğunu belirtmek istiyoruz.

Detaylı bilgi için https://www.exxen.com/

Exxen birden fazla ekranda izleme, Exxen Ticari Paket Fiyatları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu