Teknoloji

Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

Spotify Hesabı Silme, Son dönemde popülerliği gittikçe artan Spotify adlı uygulama kullanıcılara kolaylıkla müzik dinleme imkanı sunuyor. Ancak bazı kullanıcılar Spotify hesaplarını kapatmak isteyebiliyorlar. Bu yazımızda Spotify hesap silme işleminin nasıl yapılacağı hakkında bilgi verdik.

Spotify Hesabı Silmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Spotify hesabınızı sildiğiniz zaman kullanıcı adınız da silinecektir. Bu kullanıcı adını farklı bir hesapta kullanamazsınız.
  • Hesabınızı sildiğiniz zaman kayıtlı oynatma listeleriniz ve takipçileriniz de silinecektir.

Spotify Hesap Silme İşlemi

Spotify hesabınızı silmek için öncelikle oturum açmanız gerekiyor. Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu linkten Spotify hesap silme sayfasına gidin. Hesap kategorisini seçin.

Teknoloji

Açılan seçenekler arasında Hesabımı Kapatmak İstiyorum seçeneğini seçerek devam edin.

Teknoloji

Daha sonra size Spotify Free‘yi kullanmanızı teklif eden bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada HESABI KAPAT butonuna tıklayarak Spotify hesabınızı kapatabilirsiniz.

Teknoloji

Spotify Premium Üyelik İptal Etme

Spotify hesabınızı silmek yerine ücretli üyeliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda üyeliğinizi kapatmanız gerekmez. Spotify premium üyelik iptali için öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekli. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra bu linke tıklayın ve premium üyelik ayarları sayfasına gidin.

Teknoloji

İlgili sayfaya gittiğiniz zaman yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz ekranla karşılaşacaksınız. Ok ile işaret edilen butona tıklamanız durumunda ücretli Spotify üyeliğiniz iptal edilecek ve hesabınız Spotify Free planına döndürülecek. Bu işlemi yapmanız durumunda artık sizden Spotify premium ücreti alınmayacak ve takip eden aylarda Spotify’ın ücretsiz sürümü ile devam edeceksiniz.

https://bilgikap.com/telegram-hesap-silme-yontemi-nasil-yapilir/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerçekten çoğu insanın merak ettiği bir konu bende uzayın büyüklüğü ve içeriği karşısında büyüleniyorum devam böyle içeriklere

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu