Uncategorized

Socios Nedir Kullanımı, İndirme Nasıl Yapılır, CHZ Yükleme (Taraftar Coinleri Ön Satış)

Son zamanlarda yatırımcıların birçoğunun dikkatini çekme başarısı gösteren taraftar tokenleri hakkında merak edilen bütün detayları siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Socios Kullanımı – Locker Room Fırsatları (Taraftar Coinleri – Ön Satış) hakkında merak ettiğiniz tüm detayları buradan açıklamak istiyoruz.

Socios İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak yapacağımız açıklamanın mobil kullanım üzerinden olduğunu belirtelim. Bunun için App Store veya Google Play Store üzerinden indirme işlemini yapacağımızı belirtelim. Bu durum karşısında yapmanız gerekenleri adım adım sizlere aktaracağız. Android veya İOS kullanıcısı iseniz uygulama indirme sayfanız üzerine Socios yazmanız gerekmektedir. Bunun için Socios uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.
İndirme işlemini yaptıktan sonra Socios üzerinde işlem yapmak için farklı borsa hesaplarınızın da bulunması gerekmektedir. Sisteme üye olduktan sonra izlemeniz gereken adımlara devam edelim. Üye olma işleminde her borsa da olduğunu gibi şifrenizi ve kullanıcı adınızı unutmamanız gerekmektedir. Bunu dilerseniz bir tarafa not alabilirsiniz.

Uncategorized

Socios Borsasına para yükleme işlemi nasıl yapılır?

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından karşınıza çıkacak ana sayfa üzerinde yer alan bilgileriniz bölümü bulunmaktadır. Bu bölüm içerisinde yer alan “Token Arzları “ sayfası ana sayfanız üzerinde yer almaktadır. Burada yer alan “Token Arzına “ katılmak için izlemeniz gereken adımlara bakalım.
Socios sayfasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinde “CHZ Yükle” sayfası bulunmaktadır.
Bundan önce yapmanız gereken hemen sol üst tarafta bulunan “İnsan Profiline “ tıklamanız gerekmektedir.
Burada sizlerden istenen “İletişim Bilgileri “ , “Kimlik Bilgileri “ ve “ Posta Adresi “ butonu üzerinden bilgilerinizi %100 doğrulama yapmanız gerekmektedir.

Kredi Kartı İle CHZ Yükleme

Öncelikli olarak Socios uygulamasına giriş yaptıktan sonra “CHZ Yükle “ menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
Sonrasında karşınıza çıkan menü içerisinde “Kaç CHZ Satın Almak İstersiniz? “ diye seçenek sunacaktır.
Sonrasında burada bulunan bölüm içerisinde dilediğiniz kadar CHZ alabilirsiniz.
Bunun içinde “Mastercard veya VISA “ geçerli olan kredi kartlarınız ile ödeme yapabilirsiniz.
Ancak kredi kartı ile yapılacak olan ödemelerde komisyon oranlarının biraz yüksek olduğunu belirtelim. Ortalama 100 Euro değerinde alacağınız CHZ için ortalama olarak 4.5 Euro civarında bir komisyon ödeme durumunuz bulunmaktadır

Socios Twitter Hesabı Socios Twitter

Uncategorized

Farklı bir borsa üzerinden Socios’a CHZ gönderme nasıl yapılır?

Socios uygulaması üzerine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan “Cüzdan “ bölümü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.

Ardından açılacak olan sayfada yer alan “CHZ Yatır “ menüsü içerisine girmeniz gerekmektedir.
Binance en çok kullanılan borsa olduğu için Binance hesabı üzerinden bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatayım.

ERC -20 olan adresi seçerek burada yer alan adresi kopyalamanız gerekmektedir.

Burada alt tarafta yer alan alabileceğiniz miktar karşınıza çıkacaktır. Bunun için doğrulama adımlarını ne kadar yüksek yaparsanız, o kadar fazla CHZ kazanma şansınız bulunmaktadır.

Adresinizi kopyaladıktan sonra “Binance “ hesabınıza geçiş yapınız.

Binance üzerinden Cüzdan hesabınıza giriş yapınız.

Ardından “CHZ “ menüsü içerisine giriş yapınız.

Ardından “CHZ “ menüsü içerisinden “Çekme “ menüsüne giriş yapınız.

Sonrasında kopyalamış olduğunuz Socios ağı üzerinden adresi Binance üzerinde yer alan adres bölümü içerisine kopyalamanız gerekmektedir.

Bu işlemi yaptıktan sonra hesabınıza aktif olarak CHZ gelecektir.

Sonrasında girmek istediğiniz “Token Arz “ menüsünde yer alan bölüm içerisinde başvuru yapmak istediğiniz arza burada katılarak sizlerde işlemlerinizi sorunsuz yapabilirsiniz. Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde sorunsuz bir şekilde Token arzlarına katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu