e
sv

Oğlak Burcu Ve Taşları

72 Okunma — 07 Ekim 2021 17:30
Genel Kültür
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oğlak burcun da olan kişiler son derece güvenilir ve çalışkandırlar. Her konuda belirgin bir kararlılık gösteren oğlak burçlarının dayanma güçleri oldukça yüksektir. Çok sabırlı ve azimlidir. Sorumluluklarından kaçmaz, her şeyin mükemmel olmasını ister. Oğlak burcu aynı zamanda çok dik başlı, ihtiraslı ve dimdiktir. Kötümserliği onu karamsar olmaya iterek kuşkuculuğa neden olabilir.

Yalnızlık meraklısı olan oğlak burcu kindar burçlar arasındadır. Son derece dürüst olan oğlak burcu mantıklı ve gerçekçidir.
Oğlak burcunun taşları da onları yaşadıkları karamsarlık ve beğenmedikleri davranışlarından arındıracaktır. Ametist bağışıklık sistemini güçlendirerek kuvvet verir. Yatırştırıcı etkisi vardır ve bilinç seviyesini yüksekte tutar.

Akik zihinsel ve bedensel anlamda kuvvet verir. Akik taşıyan kişileri tehlikelerden korur. Uykusuzluk, korkaklık ve nazara karşı koruma altına alır. Kaplan gözü sindirim sistemini koruyarak fayda sağlar. Denge unusur olarak görevini yerine getirir. Kuvars çevrede oluşan negatif enerjiyi alarak yok eder. Pozitif enerjiyi aktif hale getirir ve kuvvetlendirir.

Sıradaki içerik:

Oğlak Burcu Ve Taşları