Kripto Para

Seedify Fund Nedir?, Seedify Fund Coin, Launchpad Hakkında

Seedify, yenilikçilere ve proje geliştiricilere finansmana, topluluğa ve ortaklık oluşturmaya erişim yoluyla güç veren, blok zinciri oyun odaklı bir kuluçka ve fırlatma rampası ekosistemidir. Şimdi Seedify, gelişiminin ikinci aşamasına girdi ve blok zinciri oyunlarının kuluçkasına daha da odaklandı ve erken aşama projelerine tam destek sağladı.

Blockchain oyun endüstrisi hiç bu kadar büyük olmamıştı ve büyüme için baskı devam ediyor. Yakın tarihli bir DappRadar 3. Çeyrek Sektör Raporuna göre , oyun uygulamalarına bağlanan cüzdanlar bir önceki çeyreğe göre %140 arttı. Ancak, bu yeni fırsat ortamında gezinmek, yeni başlayan projeler için zor olabilir. Oyun geliştiricilerine yardım etmek için Seedify’ın devreye girdiği yer burasıdır . Çok çeşitli araçlar ve sektördeki uzmanlara erişim ile Seedify, geliştiricilerin blok zinciri oyun ekosistemindeki konumlarını sağlamlaştırmalarına yardımcı olmak istiyor.

Kripto Para
Seedify v2 nedir

Seedify V2 nedir?

Kazanmak için oyna hareketi ısındıkça ve blok zinciri oyun endüstrisine daha fazla proje katıldıkça, başlamak için güvenilir bir temele duyulan ihtiyaç ortaya çıkıyor. Seedify ekibi, yeni başlayan blok zinciri oyunları için mümkün olan en iyi kuluçka makinesini uyarlamak istemelerinin nedeninin bu olduğunu fark etti. 

Seedify V2, beş ana sütuna odaklanır. Bunlar, geliştirici ekiplerinin mümkün olan en iyi oyun deneyimini üretmesi için gerekli tüm araçları ve ürünleri kapsar. Platform için birincil odak noktası, yeni tanıtılan Seedify Game Studios’tur. Geliştiriciler, konu oyun tasarımı, çevre tasarımı, FX sanatçıları, oyna-kazan model tasarımcıları, animatörler, illüstratörler, dış kaynak yöneticileri ve oyun içi ekonomistler söz konusu olduğunda uzman tarafından onaylanmış hizmetler bulabilir.

Ek olarak, Seedify V2 kendi oyun NFT fırlatma paneli hizmetiyle birlikte gelir . Araziler, kartlar, benzersiz öğeler vb. gibi oyun içi öğelerin İlk NFT Teklifleri, oyunculara değerli oyun içi öğelere erken erişim sağlarken projeler için harika para toplama fırsatlarıdır.

NFT varlıkları. Bunu göz önünde bulundurarak Seedify, NFT lansmanlarının sorunsuz ilerlemesini sağlayan bir hizmet sunmaya önem veriyor. Daha da önemlisi, Seedify NFT Marketplace hala çalışıyor, ancak bu işlevsellik yakında hayata geçecek. Bizi izlemeye devam etmek ve en son güncellemeleri öğrenmek için Twitter , Discord ve Telegram’da Seedify’ı takip edin .  

Son olarak, Seedigy V2, SFUND yerel token sahipleri için stake etme ve kazanma fırsatlarını öne çıkardı. Seedify’ın kilitli stake etme ve verim çiftçiliği modülleri tamamlandı ve topluluk tarafından test edildi. Bunlar, ikiden fazla denetimin tamamlanmasıyla 25 Ekim’de yayınlanacak. Token talep sistemi ayrıca BSC, ETH ve Polygon entegrasyonları halihazırda çalışıyorken geliştirmenin son aşamalarına girdi. Ayrıca ekip, yol haritasına Avalanche ve Solana entegrasyonlarını da ekledi. 

Kripto Para

Blockchain oyun endüstrisi katlanarak genişliyor

Blockchain oyunları şu anda şimdiye kadarki en yüksek katılım oranlarını görüyor. Bu, ağırlıklı olarak, kazan-kazan oyunlarının gördüğü patlayıcı dikkat dalgasından kaynaklanmaktadır. Yakın tarihli bir DappRadar ve Blockchain Gaming Alliance raporuna göre , 3. çeyrekte blockchain endüstrisi günlük ortalama 1.54 milyon benzersiz aktif cüzdan kaydetti. Daha da önemlisi, bunların %49’u blockchain tabanlı oyunlarla etkileşime girdi.

Bu geniş erişim göz önüne alındığında, blockchain oyunları birçok geliştiriciyi de cezbetmektedir. Seedify, hayatlarını kolaylaştırmak ve onları başarıya hazırlamak için kapsamlı bir araç kutusu geliştirdi. Oyun tasarımcılarından NFT launchpad promosyonlarına kadar ihtiyacınız olan her şeyi tek bir platformda bulabilirsiniz. 

DappRadar, oyna-kazan buharları ilerledikçe blok zinciri oyun alanını izlemeye devam edecek. Seedify ve kuluçka ve fırlatma rampası programları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi web sitesini ziyaret edin ve onları Twitter , Discord ve Telegram’da takip edin . 

YASAL UYARI – Okuyucular, bu makalede belirtilen içerikle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu