Kripto Para

Binance Vadeli İşlemler (Kaldıraç) Nasıl Yapılır?

Kripto para piyasalarında işinde uzman olan yatırımcıların çok sık kullandığı işlemler arasında gelen Vadeli işlemler yani kaldıraçlı işlemler hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz. Özellikle de Binance Vadeli İşlemler (Kaldıraç) Nasıl Yapılır? Sorusu hakkında gelen soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Binance Vadeli İşlemler (Kaldıraç) Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak normal işlemlere göre daha çok kazanç getirisi olan bu işlemde çok hızlı para da kazanabilir aynı zamanda çok hızlı da para kaybetme ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Bu yüzden son derece dikkat etmeniz gereken bir işlem olan bu işlemlerde dikkatli hareket etmenizi öneriyoruz.

Kripto Para

Binance Vadeli İşlemler (Kaldıraç) Yapma

  • Binance üzerinden BTC paritesi veya farklı bir coin üzerinden kaldıraçlı işlem yapmak istediğiniz zaman öncelikli olarak vadeli işlemler menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Vadeli işlemler menüsü içerisine giriş yaptıktan sonra burada hem düşüş anında hem de yükseliş anında para kazanma şansınız bulunmaktadır. Ancak bunun için piyasaya hakim olmanız gerekmektedir. Aksi durumda belirttiğimiz gibi açmış olduğunuz pozisyona göre paranızın tamamını da kaybetme durumunuz bulunmaktadır.
  • Burada dikkat etmeniz bir diğer konu da vadeli işlemler menüsü içerisinde USDT cinsinden para biriminizin bulunması gerekmektedir. Bu işlem bölümünde eğer paranız yoksa buradan işlem yapma şansınızın da bulunmadığını belirtelim. Bunun için bu işlem bölümüne para yatırmanız gerekmektedir.

Binance Vadeli İşlemler (Kaldıraç) Nasıl Yapılır? İşlemini yapmak için Futures menüsü içerisinden veya Vadeli işlemler menüsü içerisinde işlem yaparak sizlerde ciddi anlamda getiri yapma şansını yakalamış olacaksınız.

İçeriklerimiz yalnızca sizlere bilgi vermek amaçlı profesyonel yazarlar tarafından yazılmaktadır, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu