Kripto Para

Binance Borsasından Gate İo Para Gönderme

Binance Borsasından Gate İo Para Gönderme Nasıl Yapılır?, Gate.io para gönderme, binance coin gönderme, gate io coin gönderme, binance para gönderme, coin transferi nasıl yapılır, borsalar arası kripto para transferi Nasıl Yapılır Tüm sorularınızın yanıtlıyoruz.

Dünyanın en çok tercih edilen kripto para borsası Binance olmasına rağmen ülkemizde ki yatırımcıların bir kısmının Çin merkezli olan Gate İo borsasına para gönderme talepleri çok sık gelmektedir. Özellikle de son zamanlarda sunduğu yeni tokenler ve coinler ile dikkatleri üzerine çeken ve kazandırma oranları ile yüksek getiri sağlayan Gate io borsasına para gönderme işlemini adım adım sizlere açıklamak istiyoruz.

Binance Borsasından Gate İo Para Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Öncelikli olarak 2 borsa üzerinde de üye olmanız ve 2 borsa üzerinde de ileri düzey kimlik doğrulama işlemini başarılı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu adımları başarılı bir şekilde yaptıktan sonra izleyeceğiniz adımlar;

  • Binance Borsasına giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan “Cüzdan “ menüsü içerisine giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Giriş işlemini yaptıktan sonra “Kripto Para “ birimi cinsinden işlem yapmanız gerekmektedir. Genellikle de USDT para birimi cinsinden gönderme işlemini yaparak daha kolay şekilde işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  • Sonrasında açılacak olan menü içerisinde göndermek istediğiniz USDT cinsini hangi ağ üzerinden göndereceğinizi belirlemeniz gerekmektedir.
  • TRC20 ağının en düşük komisyonlar ile sizlere hizmet verdiğini ve bu ağı seçmeniz gerektiğini öneriyoruz. Diğer ağlarda komisyon oranlarının oldukça yüksek olmasından dolayı bu ağ ile düşük şekilde komisyon ile işlemlerinizi halledebilirsiniz.
  • Sonrasında ise bu ağı seçtikten sonra cüzdan adresi bölümü çıkacaktır. Onun yanında yer alan kopyalama menü üzerinden adresi doğrudan kopyalayınız.
  • Sonrasında göndermek istediğiniz miktarı da miktar bölümüne yazmanız gerekmektedir.
  • Bu işlemi başarılı bir şekilde yaptıktan sonra sizlerin de göndermek istediğiniz para biriminin Binance Borsasından Gate İo Para Gönderme işleminde başarılı bir şekilde gerçekleşeceğini belirtelim.
Kripto Para

Gate İo Borsası Para Gönderme Kısmı

  • Ardından giriş yapmış olduğunuz Gate İo borsası hesabınızdan “Profil “ menüsü içerisinden “Yatırma “ menüsüne giriş yapınız. Burada para birimi olarak USDT seçtikten sonra karşınıza çıkan ağ adresi menüsü bulunacaktır.
  • Ağ menüsü içerisine Binance üzerinden kopyaladığınız ağ adresini eksiksiz bir şekilde yaptıktan sonra ağ adresinin doğru olması durumunda yeşil onay kodu yanacaktır.

Bu işlemleri belirttiğimiz adımlar ile yaptıktan hemen sonra sorunsuz bir şekilde para gönderme işlemini yapmış olacaksınız. Ancak Binance ve Gate io arasında para gönderme süresinin bazı durumlarda 1 saate kadar çıkma durumu bulunmaktadır. Ancak normal durumlarda 10 dakika gibi bir süre içerisinde bu sorunun ortadan kalktığını belirtmek istiyoruz.

SHIB Coin (SHIBA INU) nedir, incelemek İstermisiniz ? TIKLA

Binance Borsasından Gate İo Para Gönderme, Gate.io para gönderme, binance coin gönderme, gate io coin gönderme, binance para gönderme, coin transferi nasıl yapılır, borsalar arası kripto para transferi

En Güncel Kripto Para Haberleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu