Sağlık

Adet Sancısına Bitkisel Tavsiyeler

Adet Sancısı Nedir?

Tabiatta yetişen bazı bitkiler gerçekten insanın sağlığı için yaratılmıştır. Bu bitkilerin hangi sağlık sorunlarına iyi geldiği konusunda iyi bir araştırma yapılsa ve tespit edilen o bitkiler ile uygulamalar sıkça yapılsa inanın insanın ömrü önemli derece de artar. Bunu artırmak belki kader çizgimiz ile örtüşmüyor olabilir. Veya buna inanmak istemez olabilirsiniz.

Sağlık
Adet Sancısına Bitkisel Tedaviler

Sitemizdeki diğer Sağlık konularınıda inceleyebilirsiniz.

Ama şuna mutlaka inanın sağlıklı bir şekilde yaşamanız mümkün olur. Mesela sağlık sorunları yaşadığınız herhangi bir hastalığı belirleyelim. Diyelim ki adet düzensizlikleri yaşıyor ve her dönemde şiddetli ağrı veya düzensizlikler yaşıyorsunuz. Bunun için maydonozun faydaları size çok iyi gelir. Bunun bilinmesi ve maydonozun bolca kullanılması bu sıkıntılı dönemin rahatlık ile atlatılmasını sağlar. Yine aynı şekilde ısırgan otunun adet düzenleyici etkisi bilinmektedir.

Adet Sancısına Ne İyi Gelir?

Lahana yaprağı da bu sıkıntıyı yaşayan kadınların en sık başvurduğu yöntemdir. Bazı bitki çayları da hekimlerin önerileri arasında yer alır. Özellikle yeşil çayın adet düzensizliklerine çok iyi geldiğinin bilinmesinde fayda vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu