Genel Kültür

Balık Burcu Ve Taşları

Balık burcu duygusal yapılarını ön planda tutarak duygularıyla yaşarlar. Sanatçı ruhlu olan balıklar, oldukça hassastır. Mistik güçleri oldukça fazladır. Hisleri de kuvvetlidir ve karşıdaki kişinin düşüncelerini hareketleriyle anlayabilirler. Meraklı olan balık burçları bilmeyi ve öğrenmeyi çok severler. Hatalardan ders almazlar ve aynı hatayı tekrar yapabilirler. Alışkanlıklarına çok bağlıdır ve şartlar değişmedikçe, bulundukları ortamdan kolay kopamazlar.

Balık burçlarıyla yaşamak hem kolay, hem de zordur. Mantık ve duyguşarıyla sürekli mücadele ederler. Dengeyi kurmakta çok zorlanırlar. Eğer dengeyi kurabilirlerse, hayat onlar için daha kolay olacaktır. Oldukça kuşkucu olan balıklar, insan ilişkilerinde bu yüzden çok fazla güvenmezler. Ametist korku ve uyumsuzlukları yok eder. Meditasyona karşı da duyarlılık kazandırır.

Dugu ve akıl konularında denge bulmanıza yardımcı olur. Aytaşı duygusal konularda yardımcı olur ve karamsarlığı atmanızı sağlar. Lenf bezlerinin çalışmasına da yardımcı olur. Pembe kuvars aşk taşlı olarak bilinir ve balık burçlarına tavsiye edilen bir taştır. Duygular konusunda yaşanılan kargaşalığın yok olmasını sağlar.Mercan ise yaşamsal enerji vererek, sürekli aktif kalmanızı sağlar. Kuşku ve uyumsuzluğun giderilmesine yardımcı olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu