Sağlık

Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar, Nasıl Yapılır, Ne Kadar Sürer?

Estetik sektörünün her geçen gün gelişmesiyle beraber en çok tercih edilen bölgelerin başında gelen Burun estetiği alanda fiyatları merak eden okurlarımıza bu detayları açıklamak istiyoruz. Burun Estetiği fiyatları ne kadar?

Burun Estetiği Fiyatları Ne Kadar?

Görsellik açısından burun güzelliği oldukça önemlidir. Bu yüzden de son yıllarda burun estetiğine talebin giderek arttığını görüyoruz. Talep artan Burun Estetiği Fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermek istiyoruz.

Estetik cerrahlara göre farklılık gösteren burun estetiği fiyatlarının 10 Bin TL ile 30 Bin TL arasında değişen fiyatlar ile yapıldığını belirtelim.

Açık ve kapalı olarak 2 farklı şekilde yapılan burun estetiği ameliyatının en çok tercih edilen cerrahi modelinin kapalı olan operasyon olduğunu açıklamak istiyoruz. Burnun doğallığının bozulmamasından dolayı en çok tercih edilen kapalı estetik operasyonunda burun üstünde kesilme meydana gelmez.

Burun delikleri içerisinde girilerek yapılan bu operasyondan burnun doğallığının korunması ilk önceliktir. Profesyonel bir operasyon gerektiren kapalı burun ameliyatında küçük kesiler şeklinde yapılan ameliyat sırasında kıkırdak yapısına ulaşılır ve burada bulunan sinirler ve bağlara zarar vermeden operasyon başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Sağlık

Burun Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılır?

2 farklı şekilde yapılan bu operasyon sırasında özellikle kapalı olan estetik operasyonun sonuç olarak daha sağlıklı ve istenilen sonuçlar verdiği belirtelim. Yapı bakımından uzun, kıkırdaklı ve kalın yapıda olan burunlara göre farklı türden operasyon yapılması uzman hekim tarafından planlanmaktadır.

Burun delikleri içerisinden operasyon yapılacak olan bölgeye girilerek burun yapısı içerisinde yer alan fazlalıklar ufak hamleler ile alınmaktadır. Bu operasyon sırasında özellikle de burun uçlarında yer alan sinirlere ve bağlara zarar vermeden bu operasyonun yapılması oldukça önemlidir.

Açık operasyonun aksine kapalı olan operasyonda burun yapısına daha az zarar verildiği için iyileşme hızı daha yüksek ve aynı zamanda da morlukların daha kısa süre içerisinde geçtiği gerçektir. Bu yüzden de birçok uzman hekimin burun estetiği konusunda kapalı olan estetik operasyon türünü önerdiğini belirtelim.

Sağlık

Kapalı Burun Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Operasyonun kişiden kişiye farklılık göstermesinden dolayı burada ortalama sürenin 1 saat ile 2 saat arasında değişkenlik gösterme durumu bulunmaktadır. Özellikle yapılacak olan estetik sırasında ne kadar çok burun yapısı düzeltilecekse operasyonun o kadar uzun olacağı gerçektir.

Operasyonun başarılı bir şekilde yapılmasından sonra operasyon geçiren kişilerde ortalama olarak burun yapısının kesin şekli ile oturmasının 6 ay ile 1 yıl arasında değiştiğini www.baccaratsiteleri.net belirtelim. Bu süre içerisinde 1 yıl sonunda burun gerçek anlamıyla oturduğu zaman en çok dikkat edilmesi gereken konuların başında gözlük kullanımı gelmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu