Şifalı Bitkiler

Lahana Nedir? Lahananın Faydaları Nelerdir?

Lahana Nedir?

Lahana içinde çoğunluk olarak B-C-E vitaminlerini bolca barındıran çok zengin bir mineral deposudur. İçindeki mineraller potasyum, demir, kükürt ve mağnezyum gibi vücudumuz için mutlak gereken minerallerdir. Lahananın en büyük sağlığımıza faydası ise kanser hücrelerinin vücudumuzun değişik organlarında barınmasına izin vermemesidir. Vücut direncini artırarak bağışıklık sistemimizin sağlam kalmasını sağlar. Cinsel gücü artırıcı özelliği ise erkeklerin can simidi haline gelmiştir.

Şifalı Bitkiler
Lahananın Faydaları Nelerdir

Sitemizdeki diğer Şifalı Bitkileride inceleyebilirsiniz.

Lahananın Faydaları Nelerdir?

Zayıflama içinde bire bir çözümdür. Yalnız sabır gösterilerek tarif edeceğimiz küre katlanacaksınız. Bu kür aynı zamanda kanser hücrelerinin oluşmasına da izin vermeyip koruyucu mücadele içinde olacaktır. Tadı biraz acımsı olduğu için vazgeçmemelisiniz.

Bir tencere içine iki su bardağı su ilave ederek iyice kaynamasını sağlayın. Kaynamış olan suya 6-7 adet lahana yaprağını parçalamadan atın. Tencerenin kapağını iyice kapatın. 5 dakika da böylece kaynatın. Soğumasını bekleyeerk sabahları aç karnına kahvaltıdan en az yarım saat önce için. Akşamları yatarken de aynı uygulamayı gerçekleştirin. Üçer defa 21 gün süre ile aralıksız için.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu